ANNABELLE 4 EVIL RISE AGAIN

جدیدترین تریلر فیلم آنابل یعنی آنابل ۴ رسما منتشر شد. هر فیلم آنابل بازیگران متفاوتی نسبت به فیلم قبلی داشته است. این به این دلیل است که هر فیلم در جدول زمانی متفاوتی اتفاق افتاده است و ادامه اکران قبلی آن نیست. در مورد Annabelle 4 نیز همینطور خواهد بود. این بدان معناست که یک بازیگر کاملاً جدید وجود خواهد داشت که نام آنها پس از اکراین فیلم مشخص می شود. اگرچه، احتمالاً پاتریک ویلسون در نقش اد و ورا فارمیگا در نقش لورین به هر نحوی در آن حضور خواهند داشت. آنها ممکن است در آنابل 4 نقش های مهمی را ایفا نکنند، اما قطعا به نمایش در خواهند آمد. مک کنا گریس ممکن است نقش خود را در نقش جودی وارن نیز تکرار کند.

تریلر آنابل 4

داستان و زمان انتشار ANNABELLE 4 EVIL RISE AGAIN

حالا که The Conjuring 3 اکران شده است، جیمز وان روی چه فیلم جدیدی کار خواهد کرد تا همه ما را بترساند؟ آیا Annabelle 4 بعدی است؟ فرنچایز آنابل که به عنوان یک اسپین آف با اجماع کم منتقدان و سود بالا شروع شد، با سه فیلم راه طولانی را پیموده است. همه فیلم ها داستان متفاوتی داشته اند، اما یک چیز مشترک بوده است. همه آنها توانسته‌اند ترس‌های خوبی ایجاد کنند و حالا، طرفداران می‌خواهند قسمت دیگری به فرنچایز داشته باشند. تاریخ اکراین فیلم آنابل 4 نامشخص است. با این حال، طرفداران اسپین آف نباید احساس ناامیدی کنند زیرا Annabelle Home Home احتمالاً پایان مجموعه نیست.

آنابل 4، احتمالا چند سال پس از بازگشت Annabelle به خانه خواهد بود و می تواند در آن برجسته شود. فیلم می تواند در دو جهت پیش برود که اولی واضح تر است. این احتمال وجود دارد که همه بدی ها در جعبه شیشه ای متبرک اسیر نشوند و به همه کسانی که در خانه زندگی می کنند برگردند. این شیطان حتی ممکن است سعی کند آنابل را آزاد کند و خرابی های زیادی ایجاد کند. اگر فیلم به این شکل پیش برود، می‌توان انتظار داشت که همه بازیگران آنابل به خانه بازگردند.

مسیر دیگری که آنابل 4 می تواند در آن حرکت کند این است که گروه جدیدی از مهمانان به خانه وارن بیایند و تمام علائم روی در را نادیده بگیرند و با آنابل وارد اتاق می شوند. گروه مذکور می توانند جعبه شیشه ای را که عروسک شیطانی در آن است باز کنند و درهایی را به روی او است را باز کنند تا همه چیز را خراب کند. اگر فیلم به این سمت برود، بینندگان چهره‌های جدید زیادی را مشاهده خواهند کرد که تنها اد و لورین موضوع مشترک آن‌ها هستند. آنها باید بفهمند که چگونه عروسک را به جای واقعی خود بازگردانند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

پیشنهاد مطالعه

مطالب خواندنی

پرطرفدارترین ها

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد