فیلم Deep Fear 2023

آیا فیلم های حمله کوسه های غول پیکر به انسان را دوست دارید؟ در مورد فیلم هایی با محوریت جنایت در تجارت مواد مخدر چطور؟ اگر پاسخ شما به یکی یا هر دوی این سؤالات مثبت است، پس فیلم Deep Fear برای شما ساخته شده است. Gravitas Ventures به‌تازگی تریلر جدیدی از Deep Fear منتشر کرده است که همانطور که از این پرس و جوها نشان می‌دهد، بر روی برخی از کوسه‌های مرگبار با مواد مخدر متمرکز است. بله، کوسه ها از کوکائین استفاده می کنند. بریم تریلر تماشا کنیم و پس از آن داستان فیلم را بررسی کنیم.

تریلر فیلم Deep Fear 2023

داستان فیلم Deep Fear 2023

یک قایقران ماهر برای ملاقات با دوست پسرش، جکسون  با بازی Ed Westwick سفری انفرادی را آغاز می‌کند. او در قایق بادبانی 47 فوتی «The Serenity» زمانی که طوفانی او را مجبور می‌کند از مسیر طراحی‌شده خارج شود، چرخشی تاریک غیرمنتظره پیدا می‌کند. او در حال دور زدن جزیره‌ای خالی از سکنه در حاشیه صخره‌ها، به یک سیگنال خطر برای کمک به کشتی در حال غرق شدن پاسخ می‌دهد و در آنجا سه بازمانده را می‌بیند که به بقایای متلاشی شده یک قایق چسبیده‌اند.

وقایع به زودی تغییر بدی پیدا می‌کنند، وقتی معلوم می‌شود که بازماندگان قاچاقچیان مواد مخدر هستند که نائومی را مجبور می‌کنند تا داخل بدنه کشتی غرق‌شده شیرجه بزند تا 850 کیلوگرم کوکائین را بازیابی کند. این نقشه خنثی می شود وقتی نائومی خود را در محاصره کوسه های انسان خوار می بیند باید از هوش و اراده خود برای زنده ماندن استفاده کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

پیشنهاد مطالعه

مطالب خواندنی

پرطرفدارترین ها

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد