Dragon's Dogma 2

تریلر جدید Dragon’s Dogma 2: دزد، تاریکی را به ابزاری برای پیروزی تبدیل می کند.

خنجرهای خود را تیز کنید و آماده رقص در سایه ها باشید، کپکام با تریلری هیجان انگیز، پرده از راز حرفه دزد در Dragon’s Dogma 2 برمی دارد. این بازی نقش آفرینی اکشن، در 22 مارس 2024 طلوع خواهد کرد و شما را به سفری در قلمرو سایه ها و ضربه های مرگبار دعوت می کند. شاهد خشم سریع این استاد دو اسلحه باشید که رگباری از ضربات متوالی را رها می کند، حرکاتش تار می شود و از حفره های دشمن با دقت مرگبار استفاده می کند.

رقص خنجرها، سمفونی مرگ: شاهد رقصی تماشایی از تیغه های مرگبار باشید. دزد، با چابکی حیرت انگیز، رگباری از ضربات را بر دشمنان نازل می کند، گویی تاریکی به رقص مرگ خود آمده است. حرکات سریع و دقیق او، فرصتی برای دشمنان باقی نمی گذارد و طعم تلخ شکست را به کامشان می چشد.

هنر دزدی، چاشنی ماجراجویی: اما دزد، فقط به قدرت خنجرهایش متکی نیست. او در تاریکی شب، نغمه دزدی را سر می دهد و گنجینه های گرانبها را از چنگ NPC های غافلگیر و دشمنان مغرور در می آورد. تصور کنید که در گرماگرم نبرد، گنجی ارزشمند را از آن خود می کنید یا در سکوت شب، جیب دشمن را خالی می کنید. دزد، طعم هیجان و غافلگیری را به ماجراجویی شما اضافه می کند.

تریلری که عطش ماجراجویی را برمی انگیزد: جدیدترین تریلر Dragon’s Dogma 2، دریچه ای به دنیای دزدها و رازهایشان می گشاید. شاهد حرکات آکروباتیک، پنهان کاری ماهرانه و ضربه های نهایی از دل تاریکی باشید. دزد، چه برای کسانی که به دنبال هیجان هستند و چه برای عاشقان استراتژی، تجربه ای بی نظیر را رقم می زند.

انتخابی سرنوشت ساز: 22 مارس 2024، دروازه های Dragon’s Dogma 2 به روی شما گشوده خواهد شد. پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S و کامپیوتر، میدان نبرد شما در این ماجراجویی نفس گیر خواهد بود. آیا راه سایه ها را در پیش می گیرید و به دزدی بی بدیل تبدیل می شوید؟ انتخاب با شماست، ای رستاخیز! در قلمرو Dragon’s Dogma 2، دزد، تاریکی را به ابزاری برای پیروزی تبدیل می کند. آماده نبردی نفس گیر در سایه ها باشید!

رقص خنجرها، سمفونی مرگ: شاهد رقصی تماشایی از تیغه های مرگبار باشید. دزد، با چابکی حیرت انگیز، رگباری از ضربات را بر دشمنان نازل می کند. اما مهارت های دزد فراتر از ظرافت مرگبار است. این استاد حیله گری توانایی منحصر به فردی برای ربودن گنجینه های گرانبها از NPC های غافلگیر و حتی دشمنان در میانه نبرد دارد. تصور کنید که چه امکانات استراتژیکی آشکار می شود: یک سرقت جسورانه در طول یک آرامش در نبرد، یا ربودن یک آیتم حیاتی در آخرین لحظه از یک دشمن شکست خورده. با حضور دزد در کنار شما، هیچ غنیمتی به طور امن دور از دسترس باقی نمی ماند.

این جدیدترین نسخه ی نمایشی گیم پلی Dragon’s Dogma 2 نگاهی وسوسه انگیز به هیجان بازی به عنوان دزد ارائه می دهد. شاهد مانورهای آکروباتیک، استفاده تاکتیکی از پنهان کاری و رضایت مطلق از ضربه ای حیاتی از سایه ها باشید. چه به دنبال هیجان شکار باشید و چه برتری استراتژیک غافلگیری، دزد تجربه گیم پلی بی نظیری را نوید می دهد.

بنابراین خنجرهای خود را آماده کنید، ای رستاخیز، زیرا ندای ماجراجویی در انتظار است. Dragon’s Dogma 2 در 22 مارس 2024 در پلی استیشن 5، ایکس باکس سری X/S و کامپیوتر از طریق استیم منتشر می شود. آیا شما مسیر سایه ها را انتخاب می کنید و به دزد نهایی تبدیل می شوید؟ انتخاب با شماست.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

پیشنهاد مطالعه

مطالب خواندنی

پرطرفدارترین ها

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد