پنج شب با فردی (Five Nights at Freddy’s)

این فیلم یک نگهبان امنیتی مشکل دار را دنبال می کند که او در پیتزا فروشی فردی فازبیر شروع به کار می کند. در حالی که اولین شب خود را در محل کار می گذراند، متوجه می شود که نمی تواند به راحتی از شیفت شب در پیتزا فردی برآید. تاریخ رسمی انتشار فیلم پنج شب با فردی 26 اکتبر است‌. با این حال، بریم تریلر را تماشا کنیم و پس از آن داستان جذاب آن را بررسی کنیم‌.

تریلر پنج شب با فردی (Five Nights at Freddy’s)

فیلم Five Nights at Freddy’s

این فیلم درباره مایک یک مرد جوان مشکل‌آفرین است که از خواهر ۱۰ ساله‌اش ابی مراقبت می‌کند. مایک که اخیراً از کار اخراج شده و ناامید شده است که نتواند حضانت ابی را حفظ کند، موافقت می کند که به عنوان نگهبان شبانه در یک رستوران متروکه به نام پیتزا فروشی فردی فازبیر (Freddy Fazbear’s Pizzeria) کار کند. اما مایک به زودی متوجه می شود که هیچ چیز در فردی آنطور که به نظر می رسد نیست. با کمک ونسا، یک افسر پلیس محلی، شب‌های مایک در فردی او را به برخوردهای غیرقابل توضیحی با ماوراء طبیعی سوق می‌دهد و او را به قلب سیاه یک کابوس غیرقابل توصیف می‌کشاند.

فیلم Five Nights at Freddy’s به کارگردانی اما تامی و توسط اسکات کاتون، اما تامی و ست کادبک نوشته شده است. شخصیت‌های انیمیشنی نمادین فیلم توسط فروشگاه توسط جیم هنسون خلق خواهند شد. بازیگران این فیلم – که هفته آینده پخش می شود – شامل جاش هاچرسون (بازی های گرسنگی)، الیزابت لیل (شما) و متیو لیلارد (جیغ) هستند. به گفته یونیورسال پیکچرز، هاچرسون نقش مایک را بازی می کند که به عنوان نگهبان شبانه در یک رستوران متروکه شروع به کار می کند. یک تریلر برخی از ترس‌های مربوط به انیماترونیک را نشان می‌دهد که در انتظار آن هستند. این فیلم یکی از جدیدترین اقتباس‌های بازی‌های ویدیویی است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

پیشنهاد مطالعه

مطالب خواندنی

پرطرفدارترین ها

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد