سیاست مرجوعی و عودت

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های سوکت بوده است و جیکتل در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

استرداد کالا 

توجه: حق استرداد محصول طبق شرایط متعلق به مشتری یا همان مصرف کننده است. اگر هنوز سفارش ارسال نشده است و وضعیت سفارش در سایت در حال پردازش و یا در انتظار می باشد، باید هر چه سریعتر به واحد پیگیری سفارشات فروشگاه اطلاع داده شود. اگر پس از ارسال کالا از سوکت یا بعد از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۳ روز کاری، باید انصراف خود را به واحد پس از فروش با تماس تلفنی اطلاع دهد. در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناسان خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان پذیر است که کاملا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد و به همراه تمامی اقلام همراه آن و ملزومات، ارسال شود. لطفا توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین می برد. همچنین در صورت انصراف مشتری از خرید، هزینه بسته بندی و رفت و برگشت کالا و کلیه هزینه های مرتبط به عهده مشتری خواهد بود.

نحوه بازگشت کالای آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری 

-آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی حداکثر باید طی ۷۲ ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش فروشگاه از طریق تماس تلفنی اطلاع داده شود. می بایست کارتن یا جعبه اصلی کالا نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود. استفاده از این سرویس نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود. نوشتن توضیحات یا برچسب زدن، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

تعویض کالا

ممکن است به هر علتی بعد از دریافت کالای خریداری شده از سایت فروشگاه سوکت متوجه شوید که کالای خریداری شده اشتباه می باشد و مناسب شما نیست، در این شرایط دو موضوع قابل بررسی می باشد.

اگر کالای ارسال شده با فاکتور همراه آن یا فاکتور موجود در پنل کاربری شما در سایت سوکت مطابقت ندارد می توانید، با هماهنگی کارشناسان پشتیبانی نسبت به عودت کالا و جایگزینی آن با کالای صحیح اقدام نمایید. در این حالت هزینه برگشت و ارسال مجدد کالا برعهده شرکت می باشد. هزینه هرگونه شرایط دیگری برای جابجایی سریعتر بر عهده خریدار می باشد.

اگر کالای ارسال شده با فاکتور ارسالی مطابقت دارد، اما علت اشتباه خریدار در زمان ثبت سفارش می باشد.(مثلا بجای قاب آیفون ۱۳ پرو مکس، قاب برای آیفون ۱۳ پرو خریداری شده است) در این حالت لازم است ضمن هماهنگی با کارشناسان پشتیبانی نسبت به عودت کالای خریداری شده به شرکت اقدام نمایید و کلیه هزینه های ارسال به عهده خریدار است.

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد