تریلر TERMINATOR 7_ END OF WAR

آیا ترمیناتور 7 می تواند فرنچایز ترمیناتور را احیا کند؟ فیلم‌های ترمیناتور زمانی یکی از داغ‌ترین فیلم‌های اکشن و علمی تخیلی بوند. از آن زمان، جیمز کامرون ادعا می کند کار بر روی ترمیناتور 7 را آغاز کرده است که بیشتر بر روی هوش مصنوعی تمرکز دارد. به طور خلاصه، ترمیناتور 7 واقعاً می تواند به جهان از چشم خود ترمیناتورها نگاه کند، چیزی که واقعاً در هیچ یک از فیلم های ترمیناتور انجام نشده است. با این حال، بریم تریلر منتشر شده را تماشا کنیم.

تریلر TERMINATOR 7_ END OF WAR

فیلم ترمیناتور TERMINATOR 7: END OF WAR 7

ترمیناتور 7 چندین اشتباهات کلیدی دارد که باید در قسمت بعدی این فرنچایز درس گرفت. فرانچایز ترمیناتور زاییده فکر نویسنده و کارگردان جیمز کامرون است که برای اولین بار به عنوان یک فیلمساز در سال 1984 با فیلم اصلی کم‌هزینه مورد توجه قرار گرفت. پس از موفقیت The Terminator، کامرون در سال 1991 فیلم بعدی ترمیناتور 2: روز قضاوت را ساخت که به عنوان یکی از نمادین ترین فیلم های علمی تخیلی و اکشن ساخته شده است. متأسفانه، قسمت‌های بعدی آن به طور قابل توجهی از کیفیتش کاسته شد.

پس از شکست تجاری ترمیناتور: سرنوشت تاریک 2019، کامرون فاش کرد که درباره ساخت ترمیناتور 7 طرح های شگفت انگیزی دارد. کامرون به عنوان خالق جهان ترمیناتور، بهتر از هرکسی آن را می شناسد و او را واجد شرایط منحصربفرد می کند تا جان تازه ای به این مجموعه بدهد. با این حال، چیزهای زیادی برای یادگیری از دیگر فیلم های ترمیناتور و مجموعه تلویزیونی ترمیناتور: سارا کانر کرونیکلز وجود دارد تا بهترین مسیر را برای این فرنچایز هموار کند. در واقع، 10 درس بسیار مهم وجود دارد که ترمیناتور 7 جیمز کامرون باید از دنباله های قبلی ترمیناتور بیاموزد.

وقتی جیمز کامرون در سال 1984 فیلم The Terminator را رها کرد، دنیا را تکان داد. این داستان علمی تخیلی به طرز تکان دهنده ای پیشگو بود و اکنون، 30 سال بعد، به طور موثر آینده ای احتمالی را پیش بینی می کند. در عرض چند سال، ما ممکن است درگیر تضاد با هوش مصنوعی خودآگاه و تسلیحات از این نوع شویم، حداقل، این چیزی است که برخی کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند.

با این حال، هیچ یک از فیلم های ترمیناتور واقعاً با رابطه بشریت با هوش مصنوعی به طور کلی دست و پنجه نرم نکرده اند. همیشه نبرد انسان در برابر ماشین (یا ماشین در برابر ماشین در ترمیناتور 2) بوده است. قابل ذکر است، آن ماشین‌ها همیشه شکل انسانی دارند و در قسمت بعدی ترمیناتور جیمز کامرون ممکن است بخواهد آن را تغییر دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

پیشنهاد مطالعه

مطالب خواندنی

پرطرفدارترین ها

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد