اولین تریلر نقشه اورزیکستان برای Warzone و مدرن وارفار 3

آماده استقرار در اورزیکستان Urzikstan شوید، نقشه آتی برای کالاف دیوتی وارزون و مدرن وارفار معرفی شد. این کلان شهر در مرز شرقی دریای سیاه که در ماه دسامبر به عنوان بخشی از فصل 1 خواهد بود. این نقشه جدید شامل 11 نقطه دیدنی متمایز و به یاد ماندنی است. اکنون آنها را در ویدیو زیر پیش نمایش کنید.کالاف دیوتی از نقشه بزرگ و جدید URZIKSTAN و The Lay of the Land برای وارزون و مدرن وارفار 3 رونمایی کرد و امروز اولین تریلر نقشه ها را به اشتراک گذاشت. از این رو ما سه تیزر آخر منتشر شده برای وارزون را با هم ادغام کردیم تا شما عزیزان به راحتی یک نگاه کلی به نقشه ها داشته باشید. پس با ما همراه باشید.

اولین تریلر نقشه اورزیکستان برای Warzone و مدرن وارفار 3

داستان نقشه Urzikstan کالاف دیوتی وارزون 

برای بردن نبرد به یک کلانشهر جدید در اورزیکستان، نقشه بزرگ بتل رویال که در Call of Duty Next اعلام شد، آماده شوید و قرار است در دسامبر به عنوان بخشی از فصل 1 به کالاف دیوتی Warzone برسد. این نقشه عظیم از آخرین فناوری و همچنین آموخته های میلیون ها بازیکن در بیش از سه سال و نیم در Warzone بهره می برد. Urzikstan با ویژگی‌های گیم‌پلی جدید و روایتی گسترده، فصل بعدی کالاف دیوتی را نشان می‌دهد که با عرضه مدرن وارفار 3 در 10 نوامبر آغاز می‌شود.

اورزیکستان که در غرب آسیا در مرز شرقی دریای سیاه قرار دارد، نقش مهمی در سری جنگ‌های مدرن بازی می‌کند. اورزیکستان اخیراً به دلیل عملیات مشترک بین CIA، SAS و نیروی آزادی بخش اورزیکستان که توسط دیکتاتور رومن بارکوف تأسیس شده بود، بیرون آمده است. از این رو، فرح کریم یکی از تروریست های خشن توانست از زندان فرار کند.

گرچه اورزیکستان دیگر تحت اشغال ژنرال بارکوف نیست، اما اورزیکستان با تهدیدات جدیدی در قالب بیعت و نیروهای افراطی ناسیونالیست به فرماندهی ویکتور زاخائف مواجه است، که هر دو جناح اخیراً توسط سربازان باقیمانده بارکوف که به دنبال انتقام پس از شکست خود هستند، تقویت شده اند. به عنوان بخشی از یک نیروی نخبه و چند ملیتی، تعیین فصل بعدی منطقه تحت محاصره به عهده شما و اپراتورهای دیگر است. این یک کار دشوار است، اما ما می دانیم که شما در حال انجام آن هستید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

پیشنهاد مطالعه

مطالب خواندنی

پرطرفدارترین ها

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد