سریال Zorro Prime 2024

زورو یک سریال اکشن-ماجراجویی اسپانیایی است که در سال ۲۰۲۴ بر روی شبکه پرایمر ویدئو پخش خواهد شد. این سریال بر اساس شخصیتی که توسط جانستون مک کالی خلق شده است، ساخته شده است و با بازی میگل برناردو در نقش اصلی، داستان زندگی دیگو دلاوگا را روایت می‌کند. Diego de la Vega یک جوان اسپانیایی است که در قرن نوزدهم در کالیفرنیا زندگی می‌کند. او به دنبال کشف حقیقت درباره قتل پدرش است و در این راه با رازهای خانوادگی روبرو می‌شود که سرنوشت او را برای همیشه تغییر می‌دهند. او تبدیل به زورو می‌شود، یک قهرمان ماسک‌ دار که با شمشیر و توانایی‌های رزمی خود، برای عدالت و آزادی مردم می‌جنگد.

او در این راه با اسرار خانوادگی روبرو می‌شود که سرنوشت او را برای همیشه تغییر می‌دهند. او با استفاده از هویت مخفی ال زورو، برای عدالت و آزادی مردم مبارزه می‌کند و با دشمنانی مانند گورنادور، یک سردار فاسد و خشن، و Lolita Marquez، یک زن جوان و زیبا که عاشق او است، روبرو می‌شود.

سریال زورو یک بازنگری جسورانه و جدید از داستان کلاسیک زورو است که عناصر مدرن و تاریخی را با هم ترکیب می‌کند. این سریال ۱۰ قسمت دارد که هر کدام ۵۲ دقیقه طول می‌کشند. این سریال توسط Secuoya Studio تولید شده است و از تابستان ۲۰۲۲ تا اوایل ۲۰۲۳ در جزایر قناری در اسپانیا فیلمبرداری شده است. این سریال در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۴ در آمریکای لاتین و ایالات متحده و در ۲۵ ژانویه ۲۰۲۴ در اسپانیا و پرتغال بر روی پرایمر ویدئو اکران خواهد شد.

سریال Zorro Prime 2024

داستان سریال در قرن نوزدهم رخ می‌دهد و درباره Diego de la Vega است که به دنبال کشف حقیقت در مورد قتل پدرش است. او در این راه با اسرار خانوادگی روبرو می‌شود که سرنوشت او را برای همیشه تغییر می‌دهند. او با استفاده از هویت مخفی ال زورو، برای عدالت و آزادی مردم مبارزه می‌کند و با دشمنانی مانند گورنادور، یک سردار فاسد و خشن، و لولیتا مارکز، یک زن جوان و زیبا که عاشق او است، روبرو می‌شود. لولیتا مارکز است که یک زن جوان و زیبا است که توسط گورنادور، یک سردار فاسد و خشن، اسیر شده است. ال زورو با استفاده از هوش و شجاعت خود، لولیتا را از خانه گورنادور ربوده و با اسبش به سمت جنگل فرار می‌کند. در راه، آن‌ها با عشق و شور به هم می‌پیوندند و قول می‌دهند که همیشه با هم باشند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

پیشنهاد مطالعه

مطالب خواندنی

پرطرفدارترین ها

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد